ד"ר אנדרי אופק

מנתח פלסטי מומחה בעל ניסיון רב בניתוחים אסתטיים ומשחזרים, לרבות הגדלות והקטנות חזה, שחזורי שד, מתיחות בטן, תיקון עפעפיים, שאיבות שומן, הסרת גידולים עוריים ותיקון צלקות. סגן מנהל מחלקה באסף הרופא.

ד"ר אופק הינו כירורג פלסטי מומחה וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. ד"ר אופק סיים את לימודי הרפואה ב–1999 והחל בהתמחות בבי"ח שערי צדק. בתום התמחותו עבר למרכז הרפואי הדסה עין כרם, שם המשיך את ההתמחות בתחום הכירורגיה הפלסטית, ולאחר מכן החל לעבוד כרופא בכיר. במסגרת עבודתו צבר ד"ר אופק ניסיון רב בניתוחים משחזרים ואסתטיים, עבר השתלמויות בנושאי שאיבת שומן בטכניקות מתקדמות (בעזרת אנרגיית לייזר וגלי אולטרסאונד), וביצע שאיבות שומן רבות בהרדמה מקומית וכללית.

בשנת 2011 יצא ד"ר אופק להתמחות על של שנתיים בבי"ח "Royal Perth Hospital"באוסטרליה, ובנוסף עבד ד"ר אופק בבי"ח פרטי לניתוחים אסתטיים בשם "Saint John of God", וצבר ניסיון רב בניתוחים אסתטיים של החזה, הפנים ועיצוב הגוף.

במרכז לכירורגיה פלסטית הצטרף ד"ר אופק לפני כשנתיים ועוסק במגוון ניתוחים אסתטיים כגון: ניתוחי חזה (שחזורי שד, הגדלות, הרמות והקטנות חזה, גניקומסטיה) ניתוחי פנים (מתיחות פנים, צוואר, הרמת גבות ועפעפיים) ניתוחים לעיצוב הגוף (שאיבות שומן, מתיחות בטן, וניתוחים פוסט בריאטריים). בנוסף לתחום האסתטי עוסק ד"ר אופק בניתוחים משחזרים כגון: כריתת גידולים עוריים (כריתת סרטני עור מסוג מלנומה, Basal Cell Carcinoma, Squamous Cell Carcinoma), ניתוחי מוהס, תיקון צלקות בשיטות מתקדמות, שחזורי כוויות, כריתת ליפומות (גידולים שומניים שפירים). לד"ר אופק נסיון רב בטיפולים להצערת הפנים שאינם כירורגיים כגון הזרקת חומרי מילוי (רסטילן, ג'ובידרם) ובוטוקס. בנוסף, עוסק ד"ר אופק באסתטיקה של איבר המין הנשי (וגינופלסטי) וטיפול בהזעת יתר (היפרהידרוזיס) מבתי השחי וכפות הידיים.

ד"ר אופק הוא סגן מנהל מחלקה במרכז הרפואי אסף הרופא.

ד"ר אופק מקפיד על מקצועיות, אדיבות ויחס אישי למטופלים. מטרת העל מבחינתו היא להבטיח שצרכי כל המטופל ורצונותיו יובנו במלואם, על מנת להתאים את הטיפול או הניתוח הנכון ביותר עבורו, בהתייחס הן למצבו הרפואי והן לשאיפותיו האישיות.

יש לכם שאלה ? כתבו לנו

בעמוד זה נכתבו 2 שאלות אישיות של גולשים, כל שאלה באתר מקבלת מענה מצוות הרופאים של המרכז לכירורגיה פלסטית
כיצד בוחרים מנתח פלסטי?

"אני חושב שבחירת הרופא היא אחד הדברים הכי חשובים לפני ניתוח, כל ניתוח – בטח ניתוח פלסטי אסתטי. הדבר הכי חשוב זה לוודא שהרופא שמנתח אותך או אותך הוא כירורג פלסטי. הוא לא קורא לעצמו אסתטיקאי או פלסטיקאי או כל מיני דברים שהם ליד – זה יכול להיות רופא משפחה שעשה איזה קורס של שלושה חודשים של הזרקות וקורא לעצמו אסתטיקאי. הוא חייב להיות כירורג פלסטי מומחה, ומה שזה אומר זה כמו תו תקן. זה אומר שש שנים הוא היה בהתמחות, ניתח את כל סוגי הניתוחים הפלסטיים ועבר את הבחינות שהן לא בחינות פשוטות לעבור אותן. זה אומר גם ניסיון וגם מעבר של בחינות. הדבר השני שהוא מאד מאד חשוב הוא שאותו כירורג פלסטי שאת בוחרת שינתח אותך הוא גם מישהו שאת מסתדרת איתו, מרגישה איתו בנח או מרגישה שהוא מבין את הצרכים שלך ויכול לענות עליהם. שהוא קשוב, בעצם שאת משדרת איתו על אותו גל. לפעמים יכולים להיות רופאים מעולים שקשה להסתדר איתם או שבאופן אישי את לא מסתדרת איתם. הדבר האחרון שאני חושב שהוא חשוב זה לא למהר. אם את רוצה ניתוח פלסטי אסתטי תעשי אותו כשזה נח לך. זה לא ניתוח דחוף, זה לא ניתוח של חס וחלילה איזו מחלה שמחייבת ניתוח דחוף. זה ניתוח שצריך להיות נח. נח זה אומר לפני חופש בזמן שהוא נח, שאפשר לבקש חופש מהעבודה וכו׳ וכו׳."

למה אין באתר דוגמאות של לפני ואחרי?

"תראה, קודם כל אני חושב שהפרטיות של המטופלות שלנו היא מאד מאד חשובה. אני לא הייתי שמח אם היו מראים את האיברים המוצנעים שלי באתר אינטרנט. בזמן פגישה אישית, אנחנו יכולים להראות תמונות של המון תוצאות שלנו, אין עם זה שום בעיה וגם לתת טלפונים של אנשים שעברו ניתוחים אצלנו וישמחו להמליץ ולדבר על הניסיון שלהם פה. המרכז לכירורגיה פלסטית נותן בעצם אווירה מאד אישית, אינטימית, ובוא נגיד שהגישה של לפרסם תמונות כמו בשוק באינטרנט פחות מתאימה לנו."יש לכם שאלה ? כתבו לנו

בעמוד זה נכתבו 2 שאלות אישיות של גולשים, כל שאלה באתר מקבלת מענה מצוות הרופאים של המרכז לכירורגיה פלסטית

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

נושא השאלה

השאלה

שם

לא יוצג באתר

דואר אלקטרוני

לא יוצג באתר

טלפון

לא יוצג באתר
יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה