יולי 24 יום שלישי , 2018 12:26 am

השתלת ציפורן בקמיצה לאחר פגיעה באצבע

הבן שלי קיבל חבטה חזקה ביד לפני שנתיים. האצבע נחתכה ונשברה באזור הציפורן. היא התאחתה אבל הציפורן גדלה מעוותת בצורה קשה ביותר ויש פגם אסטתי. האם יש ניתוח שבו משתעלים ציפורן מלאכותית או שמשייפים ציפורן כדי להחליק אותה?

יולי 22 יום ראשון , 2018 6:20 pm

כף היד

אני בת 18 ובכף יד שלי יש קמטים וגם באיזור הציפורנים יש לי בעיה האם יש משהו שאפשר לטפל בזה?

יולי 22 יום ראשון , 2018 6:20 pm

כף היד

אני בת 18 ובכף יד שלי יש קמטים וגם באיזור הציפורנים יש לי בעיה האם יש משהו שאפשר לטפל בזה?

ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן

בקר טוב חן


מכיוון שיש צריכה להיות מתפקדת . אין פתרון לבעיה זו כנראה. לא מבצעים בידיים ניתוחים ליופי או שיפור בקמטים.


בברכה


דר רוזנברג הגן


1800800806


ד"ר ביאנקה רוזנברג הגן
רופאה מומחית בתחום הכירורגיה הפלסטית
אפריל 21 יום שבת , 2018 6:07 pm

פגיעה בציפורן של האגודל

שלום ד"ר, לפני כחודשיים נוצר אצלי שטף דם בציפורן של אגודל יד ימין, כתוצאה מסגירת דלת עליה. הפרק העליון של האצבע כולה היה נפוח וכאוב, וחיכיתי לראות אם יש שבר או פגיעה אחרת נוספת באצבע. אין פגיעה נוספת. לא ניגשתי למרפאה בענין הציפורן, כדי לא לעמוד בכאב נוסף של הורדת הציפורן וכו'. כעת הציפורן גדלה כשהיא מנותקת בצידה הפנימי של האצבע מהתעלה, ומחוברת רק בצידה החיצוני., ומאחורי הציפורן ישנם שרידים של השטף דם. האם עלי להוריד את הציפורן בצורה כירורגית יזומה, או שאפשר לחכות שהיא "תיפול" מעצמה כשתמשיך לצמוח ? מה יבטיח צמיחה של ציפורן חדשה בריאה ? אם המלצתך היא להוריד אותה- באיזו מרפאה ניתן לבצע פעולה זו? אני בקופ"ח מכבי, ויש לי גם ביטוח פרטי.
אני בת 64. בריאה בדרך כלל. לא נוטלת שום תרופות. תודה רבה

אפריל 5 יום חמישי , 2018 6:03 pm

אצבע שנכרתה

היי, לחבר שלי בן ה20 נכרתה האצבע בזמן שהיה בצבא הרים משהו כבד מאד וזה נפל לו על האצבע, היא גם נשברה וגם נכרתה קצת פחות מחצי אצבע, והוא נותח, לא הצליחו לחבר לו את החלק שנקטע , המנתח אמר שלאחר ההחלמה הוא יהיה בסדר ויוכל לתפקד כרגיל כלומר לא נגרם נזק לאצבע חוץ מהכריתה והשבר, הוא סובל ממש מכאבים חזקים מאוד , מקבל כדורי אנטיביוטיקה וכדורי מורפיום ועוד כמה כדורים, רציתי לדעת מה תאריך ההחלמה של אצבע שנקטעה בערך, תוך כמה זמן פחות יכאב לו?

טופס כתיבת שאלה חדשה

התכנים באתר הינם תכנים כללים, אם יש לכם שאלה אתם מוזמנים לכתוב לנו באמצעות הטופס בהמשך העמוד. כל השאלות מגיעות לד"ר רוזנברג-הגן והיא זו שעונה לשאלה. התשובה תפורסם בפורום. אם ברצונכם לשמור על פרטיותכם, אנא המנעו מציון פרטים אישיים. חשוב לציין: מין, סימפטומים, גיל וכו'. שאלות מעמיקות יקבלו מענה מעמיק.

יש לאשר את תנאי שימוש לפני השליחה